БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОТО-ЯРМАРОК"

Кото-Ярмарок – це доброчинний проект, головною місією якого є пошук домівок безхатнім котикам.

 

У 2017 році ми зареєстрували Благодійний Фонд та відкрили Центр Адопції Кото-Ярмарок.

 

У нас ви можете обрати собі найкращого пухнастого друга. Всі котики, врятовані з вулиці, вже вакциновані, стерилізовані, мають вет паспорт та мікрочіп. Пройшли повне медичне обстеження. Для того, щоб прихистити кота, майбутньому власнику потрібно пройти співбесіду з куратором, підписати договір про дбайливе ставлення та мати при собі переноску і паспорт.

 

Лікування та обстеження котів оплачується завдяки благодійним внескам небайдужих людей.

ЩОМІСЯЧНА ТА РАЗОВА ДОПОМОГА КОТИКАМ 

Наша місія

Ми хочемо, щоб порятунок та адопція безпритульних тварин стали модними трендами, а відповідальне ставлення до вуличних та домашніх котів —  обов'язковою нормою в суспільстві.

Адопція

Ми ретельно відбираємо майбутніх власників для наших котів та відстежуємо подальшу долю всіх прилаштованих тварин. Проводимо інтерв'ю та підписуємо договір про дбайливе ставлення.

Від 15 до 45 котів стають домашніми протягом місяця. 

Навіщо ми це робимо?

Україна займає 7 місце в світі за кількістю котів. Щодня в Україні народжуються тисячі безпритульних кошенят, лише 20% з них доживають до 1 року. Більшість вуличних котів колись були домашніми.

Документи фонду

РІШЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

СТАТУТ

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ

ЗМІ ПРО НАС

Якщо ти журналіст
 

І у тебе є можливість висвітлювати нашу діяльність в ЗМІ і надавати будь-яку інформаційну підтримку напиши нам повідомлення в фб

 m.me/catfair.kyiv

Українське радіо "Голос Києва"