ЕДГАР

Допоможіть врятувати Едгара!

 

Травми, з якими його знайшли на вулиці схожі на те, що він ледве вибрався з пастки. Задню лапу довелося ампутувати. Стабілізувати стан допомогло переливання досить рідкісної групи крові, в чому завдячуємо декільком котам-донорам, власники яких відгукнулися на допомогу. Через травму у Едгара також атонія сечового міхура.

Зараз котик перебуває у відділенні інтенсивної терапії ветеринарної клініки Зоолюкс і нам дуже потрібна допомога в оплаті його лікування.

Підключіть щомісячний внесок на зручну суму, щоб ми могли й надалі рятувати важкохворих котів та утримувати 80 вже врятованих, поки всі вони шукають домівки.

 

Допомога важкохворим котам – пріорітетний напрямок роботи фонду. Адже в таких випадках людині, яка знайшла кота, важко самостійно надати всю необхідну допомогу. Але це цілком можливо, коли об‘єднується багато небайдужих людей.

Едгара знайшли на вулиці з сильно травмованою лапою. Скальповані рани на задній кінцівці. Кілька переломів пальців на інших лапах. Проблеми з нирками та сечовим міхуром.

 

ПРИХИСТИТИ
ДОПОМОГТИ

ще котики