ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА КОТІВ

Ми завжди шукаємо людей, які можуть забезпечити котів будь-якого віку, кошенят або вагітних кішок тимчасовою домівкою на час пошуку для них постійного дому.

Бути опікуном кота – це допомагати котам звикати до домашнього способу життя, розвивати їх навички стосунків з людьми і слідкувати за їх здоров’ям та поведінкою.

 

ЯКІ КОТИ МОЖУТЬ ПРИЇХАТИ ДО МЕНЕ НА ПЕРЕТРИМКУ


Тимчасові родини опікуються котами різного віку у той час, поки ми шукаємо їм постійну домівку.
Це може бути опіка за дорослими котами, кошенятами сиротами, котами похилого віку, вагітними або нещодавно народившими кішками з кошенятами.
Ви можете прихистити одного або декількох котів чи кошенят.
Зазвичай всі наші коти соціалізовані, та інколи допомоги потребують тварини у сильному стресі після пережитого на вулиці, зазвичай це у минулому домашні коти, яким потрібний тихий, спокійний дім і терпляча людина поруч на деякий час, яка допоможе із соціалізацією.
Перш ніж привести кота ми хочемо бути певні, що ви з котом знайдете спільну мову, тому завжди обговорюємо всі деталі перетримки, характер та потреби тварини, надаємо максимально повну інформацію і залишаємось на зв’язку у разі виникнення будь-яких питань.

 

ЩО Я МАЮ РОБИТИ ЯК ОПІКУН КОТА

 

 • Піклуватись про всі потреби кота – годування, заміна лотка, вичісування, ігри.
 • Діяти згідно нашим правилам щодо соціалізації та догляду за котом.
 • Радувати себе і нас регулярними фото, відео та новинами з життя кота через повідомлення або електронну пошту.
 • Мати можливість привезти кота в клініку для процедур чи знайомства з новою родиною.

ЯКІ ВИМОГИ ДО МЕНЕ ЯК ДО ОПІКУНА

 • Окрема кімната. Це важливо для будь-якого дорослого кота. Після вулиці, клініки, безвідповідальних минулих господарів коту потрібне тихе зручне місце, щоб знов прийти до тями та набратися сил для знайомства з новим середовищем.
   
 • Милосердя, співчуття та розуміння, що кожен кіт унікальний і має свій характер.
   
 • Готовність слухати поради та дотримуватися програми догляду, бажано – досвід з котами, особливо з котами, які пережили стрес.
   
 • Проживання в межах однієї години від однієї з наших клінік (Оболонь, район Цирку, Харківська) та можливість дістатися до клініки за потреби, інколи в короткий термін
   
 • Відсутність інших домашніх тварин.
   
 • Сітки на вікнах, в ідеалі сітки антикішка та провітрювальні гребінки.
   
 • Відсутність вільного доступу на вулицю. Ми не віддаємо котів на перетримку в приватні будинки з доступом на подвір'я.

ЯК ДОВГО КІТ БУДЕ В МЕНЕ ГОСТЮВАТИ

Кожний випадок унікальний, та в середньому дорослий кіт потребує перетримки на термін від 2 тижнів до 3 місяців, кошенята та мами-киці перебувають на перетримках від 2 до 3 місяців.

 

Тимчасова перетримка є неймовірним досвідом і шансом зробити дійсно добру справу для кота. Допомагаючи нам з перетримками ви зменшуєте кількість котів на вулиці, адже кожен забраний з вулиці кіт більше туди не повернеться і поїде в нову родину вже стерилізованим.
Звичайно, якщо ви вирішите залишити кота собі, ми будемо тільки раді.

Якщо ви зацікавлені у адопції кота, прохання ознайомитися з нашими правилами та заповнити анкету: 

адопція кота

ЩО РОБИТИ, ЩОБ СТАТИ ОПІКУНОМ

НАДАННЯ ЗАЯВКИ

Будь ласка, заповніть нашу анкету опікуна. Вам на пошту прийде повідомлення, що анкета успішно надіслана, і ми зв’яжемося з вами протягом найближчого часу.

 

ПЕРЕТРИМКА


Ми привозимо котика з усім необхідним (корм, туалет, дряпка, іграшки) і поповнюємо запаси, якщо вони скінчились на час перетримки.

Якщо ви готові стати опікуном – зробіть перший крок і заповніть, будь ласка, анкету.

анкета