Правила адопції

Всі наші котики підлягають обов'язковій стерилізації.


Щодня в Україні народжуються тисячі безпритульних кошенят. Лише 20% з них доживають до свого 1-го дня народження. Решта гине під колесами автівок, помирає від голоду, інших тварин або людської жорстокості. Ті, хто виживають, стають частиною екосистеми міста та мирно проживають поруч із нами.

 

Наша спільнота покликана покращити їхнє життя та запобігти високій смертності шляхом стерилізації та пошуку домівок.

Всі наші коти віддаються лише в квартири або будинки без вільного вигулу на вулиці.

Ми категорично не віддаємо котів в умови, за яких вони гулятимуть на вулиці або постійно там проживатимуть, як це часто трапляється в заміських будинках.

Більшість наших котів були врятовані від тяжкого життя на вулиці, тож тепер наша місія полягає в пошуку для них якомога безпечніших умов проживання.

 

Обов'язковою умовою утримання котів в квартирах (не залежно від поверху) є сітки на вікнах.

Звертаємо окрему увагу на те, що вікна, залишені без нагляду в режимі провітрювання, є дуже небезпечними для котів, оскільки існує високий ризик їх удушення при застряганні.

 

 

Ми воліємо мати справу лише з первинним опікуном тварини.

Якщо ви допомагаєте в пошуку комусь із ваших друзів чи рідних, хто готовий прихистити нашого кота, їм потрібно буде звернутися до нас особисто.

 

Ми не віддаємо котів та кошенят:

  • в якості подарунків.
  • в організації.


Суворо забороняється процедура по видаленню кігтів.

 

Беручи опіку над котом ви маєте бути готові присвячувати йому свій час та увагу, забезпечувати його всіма необхідними соціальними, емоційними та фізичними потребами.

Попри те, що всі врятовані коти проходять первинний ветеринарний огляд, вакцинацію та стерилізацію, існують вірусні захворювання, надійної діагностики яких досі не існує.

 

Шукаючи котикам домівки ми докладаємо всіх зусиль, аби покращити їхні життя, але ми не можемо гарантувати, що в майбутньому у них не виникнуть проблеми зі здоров'ям.

 

 

Якщо ви готові прихистити кота, заповніть, будь ласка, електронну

анкету майбутнього власника.