Вірус Імунодефіциту Котів

Вірус імунодефіциту котів (ВІК)

    За даними Європейської Експертної Комісії з питань Котячих Захворювань, ВІК (FIV, feline immunodeficiency virus) діагностується у 1-14% візуально здорових котів без жодних клінічних симптомів та у майже 44 % хворих котів. У випадку з візуально здоровими ВІК-позитивними котами - їх тривалість та якість життя в домашніх умовах (без вільного вигулу на вулиці) нічим не відрізняється від звичайних котів і не несе жодної небезпеки людям.

ВІК передається котам переважно зі слиною під час бійок.

Вразливим місцем вік-позитивних котів є слабкий імунітет і як наслідок - легке зараження іншими вірусами, однак в домашніх умовах котиків легко від цього захистити. Достатньо щорічної комплексної вакцинації від інших вірусів, кастрації, якісного харчування та дбайливого догляду без вигулу на вулиці. Тож обираючи собі котика не зважайте на його ВІК діагноз, а радійте, що його вчасно діагностували.

СІМОН

 

Цього колись домашнього пухнастого красеня Сімона ми зустріли в притулку. В результаті обстеження в клініці у котика був виявлений ВІК (вірус імунодефіциту котів), який останнім часом стає все більш розповсюдженим явищем серед котів в усьому світі.

 


Щасливу історію про Сімона, який вже знайшов свою турботливу родину читайте на нашій сторінці в фейсбуці  fb.com/catfair.kyiv
 

кіт Сімон та Сергій Восканян
Фотограф: Евгения Драч

...життя кота з ВИК, в домашніх умовах (без вільного вигулу на вулиці) нічим не відрізняється від звичайних котів і не несе жодної небезпеки людям.

Фотограф: Alexander Dvoretskyi

МУРИСЯ

 

Хитрунка і наймиліший маніпулятор. Вдавала з себе вагітну, аби її пожаліли і скоріше прихистили у теплому домі. Вона піде на все, аби досягти своєї мети: стати домашньою улюбленицею. 


Марися має ВІК (вірус імунодефіциту котів). Це не заважає їй вести повноцінне і насичене життя, вона спокійно може спілкуватися з іншими котиками, які мають ВІК

Більше про красуню ви можете дізнатися за посиланням
catfair.org/cats/marisja