Умови перебування котів в Центрі Адопції

Що таке Центр Адопції?

Центр Адопції - це благодійний проект Фонду Кото-Ярмарок, основною метою якого є пошук домівок безхатнім котикам та тим, хто потрапив у скрутне становище.

Центр Адопції розташований на території ветеринарної клініки Зоолюкс (м.Київ, вул.Дмитрівська, 39).

Перед заселенням коти проходять всі необхідні обстеження та процедури. В кімнаті адопції розташовано 23 бокси: 12 великих 2-рівневих для дорослих котиків та 11 менших для кошенят.

Що означає "адопція"?

В перекладі з латини adoptio перекладається як усиновлення/удочеріння та не має аналогу в українській мові по відношенню до тварин. Тож використовуємо розповсюджений термін "адопція тварин".

Хто фінансує проект?

Обстеження, лікування та утримання котів в Центрі адопції оплачується завдяки благодійним внескам небайдужих людей. Умовою прийому котика до Центру Адопції є оплата його обстеження та обов'язкових процедур тією людиною, яка хоче віддати його під опіку Фонду.

Благодійний Фонд Кото-Ярмарок не отримує фінансування від держави.

Як потрапляють коти до Центру Адопції? 

З вулиці та від людей, які змушені віддати своїх домашніх котів з різних особистих причин. За наявності вільних місць умовою прийому котів є оплата обстеження та обов'язкових процедур впродовж 2-тижневого карантину.

Скільки часу проводять коти в Центрі Адопції?

Декому щастить зустріти родину за лічені дні. Інші можуть чекати 1-2 місяці. Зазвичай, після довгого очікування ми перевозимо котиків на домашню перетримку, аби надалі вони чекали родину перебуваючи в домашніх умовах. До того ж, після всіх обстежень та вакцинації на домашній перетримці їм цілком безпечно контактувати з іншими котами. Таким чином вони не займатимуть довгий час цінне місце в Центрі Адопції, необхідне для порятунку нових котиків з вулиці.

Як відбувається пошук нових родин?

Після проходження карантину в клініці або на домашній перетримці котики заселяються до Центру Адопції, де їм проводиться професійна фотосесія з подальшим розміщенням посту в наших соц.мережах та сайті. Знайомство з родинами проходить в Центрі Адопції щосуботи з 12 до 16 год або в інші дні за попередньою домовленістю з куратором.

Чим дихають котики в боксах?

В кожному боксі є індивідуальна вентиляція, розташована у спеціально відведеній для туалету кімнатці.

Чим харчуються котики?

Завдяки нашому партнеру проекту компанії Royal Canin Ukraine на сніданок та вечерю котики хрумтять сухим кормом, а завдяки подарункам відвідувачів на десерт у них бувають смачні консерви.

На чому сплять котики?

Потрапляючи до Центру Адопції котики активно тестують на міцність меблі від КотоФабрики, Домик в Домике та Bed For Pet: гамаки, дряпки, подушки, ліжка, мілкбокси. 

Куди діваються котики, якщо не знаходять домівки?

Всі котики знаходять домівки. В середньому таких щасливців 20-30 в місяць.

Як прихистити кота?

Всі майбутні власники проходять інтерв'ю з куратором та підписують договір про дбайливе ставлення. Вдома на вікнах обов'язково мають бути сітки. З собою потрібно мати пластикову переноску та паспорт для підписання договору.

 

Чи відстежуємо ми подальшу долю прилаштованих котів?

Обов'язково! Ми підтримуємо зв'язок з новими родинами, отримуємо фото-звіти, надаємо всяліку інформаційну підтримку і завжди готові забрати кота назад, якщо нам хочуть його повернути.

Як можна допомогти?

  • прихистити кота
  • взяти кота на тимчасову перетримку
  • взяти опіку над котом
  • провести благодійну акцію в фб чи на роботі в підтримку котиків
  • оформити регулярний щомісячний платіж на 50-100-500 грн

Підтримати наш проект можна будь-яким зручним переказом на офіційну карту фонду Кото-Ярмарок:
5169 3305 1321 7163
(Нечепа М.В., Приват банк)

Призначення: благодійна допомога котикам.

 

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ 

Дякуємо за підтримку!