Новий карантин Центру Адопції Кото Ярмарок

Ще вчора вулична, а сьогодні вже наша підопічна киця Кшишка стала першою мешканкою НОВОГО КАРАНТИНУ, який відкрився для котиків Центру Адопції в клініці Zooлюкс - с любовью к животным

 

До цього наші коти проходили карантин в різних клініках, розташованих в Києві та Броварах. Тепер вони будуть разом, кількість готових боксів – 20, ще 10 заплановано на листопад. Завдяки карантину у котиків відбувається постійна ротація. Щойно когось забирають з Центру Адопції додому, на його місце переселяється врятований з вулиці вже обстежений та кастрований кіт.

 

НАВІЩО КОТАМ КАРАНТИН?


Після вулиці котикам необхідне ретельне ветеринарне обстеження та окремий карантин на 2-3 тижні, оскільки це тривалість інкубаційного періоду більшості вірусних захворювань. В клініці їх перевіряють на грибкові захворювання (мікроспорія та трихофітія) та вірусні захворювання (імунодефіцит котів, лейкоз). Вони проходять обробку від паразитів та комплексну вакцинацію від сказу, панлейкопенії, каліцивірозу, ринотрахеїту та хламідіозу. Після проходження карантину – кастрація/лапароскопічна стерилізація, чіпування і переселення до Центру Адопції для пошуку дому.

 

ЯК КОТИ ПОТРАПЛЯЮТЬ НА КАРАНТИН?


Ми рятуємо їх з вулиці. В пріоритеті коти, які перебувають в небезпеці. Всього на утриманні Благодійного Фонду Кото-Ярмарок до 80 котів. Частина з них живе у тимчасових родинах.


У нас є обмежена квота складних котів - з травмами, переломами внаслідок дтп або падіння з висоти та ін. Їх ми приймаємо в першу чергу та без оплати, однак за умови, якщо не маємо на той момент ще 2 таких же складних котів. 
Інших котів від людей, які нам пишуть, ми беремо під опіку лише тоді, коли маємо вільні місця. 


Починаючи з жовтня вартість обстеження та карантину складає 3 тис грн. Ця сума є умовою прийому кота. Вона вноситься на рахунок фонду єдиноразово. Всі подальші витрати на утримання кота до моменту його адопції, а також пожиттєву підтримку та гарантію повернення ми беремо на себе. З 1 жовтня вартість утримання наших підопічних котів в клініці Зоолюкс складає 100 грн/добу.

КОГО МИ НЕ ПРИЙМАЄМО?


Котів з проявами вірусних та грибкових інфекцій, а також диких котів.

 

  • Щодо перших - якщо вони стабільні та самостійно їдять, лікування можна проводити вдома або на домашній перетримці, звісно після обстеження в клініці та призначення курсу препаратів. Без контакту з іншими котами та стресу від перебування в клініці одужання відбувається значно швидше, а головне – не потрібно витрачати до 1-2 тис грн/добу, якщо тільки мова не про котів у важкому стані.
     
  • Дикі коти підлягають соціалізації, але дуже повільно. Часто на це потрібно від 6 до 12 місяців. Займаючи весь цей час місце в Центрі Адопції вони позбавляють можливості десятка інших контактних котів швидше знайти собі родину.

Ресурсів Центру Адопції не достатньо для прилаштування всіх бажаючих, адже безхатніх котів значно більше, ніж вільних місць, однак ми завжди готові проконсультувати з питань ефективного прилаштування та фандрейзингу.

 

ЯК НАМ МОЖНА ДОПОМОГТИ?


Порятунок котів, їх лікування та утримання в Центрі Адопції оплачується нашим фондом завдяки вашим благодійним внескам. Головними партнерами проекту є ветеринарна клініка Zooлюкс  та компанія Royal Canin

 

Допомогти в оплаті котів можна будь-яким зручним переказом на наш рахунок:
5169 3305 1321 7163
Приват банк, Нечепа М.В.
Благодійний Фонд "Кото-Ярмарок"
Призначення: благодійна допомога.


 

Дякуємо всім, хто рятує котиків разом з нами!