ДИМ ШУКАЄ ДІМ

Чорний Дим або магія котів з Кото-Ярмарку


З появою Центру Адопції та нових стандартів в обстеженні вуличних котів ми помітили, що цінність кота та його «акції» на кото-біржі зростають прямо пропорційно вкладеним у нього ресурсам.

Інакше як пояснити ажіотаж навколо кошеняти з унікальним забарвленням чорний дим, який декілька тижнів жив собі безхатьком в холодному, брудному під’їзді, іноді ховаючись у підвал. Та щойно потрапив до рук Evgeniya Drach, став мрією всього життя стількох бажаючих!

 

Кожен кіт - унікальний алмаз! Аби розгледіти його суть, достатньо якісної діагностики в клініці. Ми готові ділитися своїм досвідом та знижками, аби порятунок котів став доступний кожному. Натомість врятований вами котик отримає додатковий шанс швидше стати домашнім (без черг та інтерв‘ю!). Адже далеко не всі коти доживають на вулиці до 1 року.

 

Ми не в силі врятувати всіх безхатніх котів – їх мільйони. Метою нашої спільноти є підвищення рівня відповідального ставлення до порятунку вуличних котів та утримання домашніх.

Зараз Дим проходить лікування. Він встиг переохолодитися на вулиці, має хрипи в легенях та проходить курс антибіотиків. Після одужання він шукатиме родину. Бажаючим прихистити кошеня можна писати в приватні повідомлення куратору.

ПРИХИСТИТИ ЦЬОГО КОТА


КУРАТОР/ФОТО:
Евгения Драч


КИЇВ

ще котики

КОТИ

КИЦІ

КОШЕНЯТА