Мікі

Щаслива історія вусатого красунчика Мікі

Мікі поталанило оселитися в чудовій родині Mariia Stetsiuk. До цього котик жив вдома у однієї бабусі у великій компанії ще 30-ти котів, поки не опинився на нашому Кото-Ярмарку. Далі розповідає Марія:

"Котиків я люблю з того часу як у моїй родині жила світла і мудра кицюня Ніка. Дівчинка прожила з нами 16 років і коли пішла від нас на хмаринки, це довгий час було трагедією.

Потім я вирішила, що знову хочу вдома пухнасте щастя, але думки купувати котика ніколи не було. Лише прихистити. Одного разу я побачила оголошення про такий собі Кото-ярмарок і ми з чоловіком вирішили сходити познайомитися з котиками.

Я точно знала, що братиму дорослого кота, бо мені здається, що частіше всі хочуть саме гарненьких кошенят. А дорослі нічим не гірші. Ми вже обирали між двома пухнастими красенями, коли я побачила десь подалі клітку з Мікі. В той час як інші котики були більш-менш активні, він просто сидів один внизу. Я показала його чоловіку, він взяв його на руки і одразу сказав: "Ми забираємо цього."

Не знаю як це пояснити. Але я впевнена, що Мікі сидів і чекав саме на нас. Більш "нашого" кота навряд можна знайти. Це суцільне відчуття радості і любові. Особливо, коли, повертаючись додому, відкриваєш двері, а він вибігає тобі назустріч.
Я би ще довго могла писати про Мікі, але ви зможете все це відчути, коли знайдете і заберете свого котика. І я вам дуже раджу це зробити!"

Хочете стати героєм наступної щасливої історії?
Приходьте  за котиком Центр Адопції  Кото-Ярмарок!

Дякуємо Akel Helen за cat love story!

ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ