Щосуботи у Центрі Адопції - День відчинених дверей!

ЗВІТИ

 

Звіт
лютий 

 

 • 95 628,64 грн надійшло на рахунок Фонду в лютому 2018 р.
   
 • 75 484,30 грн було витрачено на лікування та утримання безхатніх котів, які перебувають під нашою опікою в Центрі Адопції Кото-Ярмарок.
   
 • 5 361,91 грн склали адміністративні витрати (7,1 %).
   
 • 34 щасливих котика знайшли домівки впродовж лютого, за що ми дуже вдячні всім кураторам, фотографам та новим родинам..

 

Дякуємо за Ветеринарній клініці Зоолюкс та компанії Royal Canin за постійну підтримку проекту!


До наших партнерів приєдналася компанія Триплекс. Дякуємо за партію вакцин Purevax для наших котів.


Дякуємо КотоФабрика за комфортні меблі для котиків.

 

Порятунок та лікування котів відбувається завдяки вашій підтримці та благодійним переказам на рахунок фонду.

 

Дякуємо всім, хто оформив регулярний, щомісячний платіж на рахунок котиків. Всі ваші перекази - і разові, і регулярні - допомагають нам розвивати проект та рятувати все більшу кількість котів.

 

Допомогти нашим підопічним котам можна домашньою перетримкою, кормом, препаратами для обробки від паразитів та оплатою перебування в Центрі адопції.

 

Повідомте нам, якщо не знайдете свій переказ.

 

Дякуємо, що Ви з нами!

 

Звіт
січень 

 

 • 112 599,33 грн надійшло на рахунок Фонду в січні 2018 р. 
   
 • 24 057,54 грн   залишок на рахунку станом на 1.01.2018 р.
   
 • 117 582,47 грн було витрачено на лікування та утримання безхатніх котів, які перебувають під нашою опікою в Центрі Адопції Кото-Ярмарок. 
   
 • 5 117,11 грн склали адміністративні витрати (4,4 %).
   
 • 42 котика знайшли домівку впродовж січня, за що ми дуже вдячні кураторам, фотографам, новим родинам.

 

 

Дякуємо Ветеринарній клініці Зоолюкс та компанії Royal Canin Ukraine за постійну підтримку проекту!

 

Допомогти нашим підопічним котам можна домашньою перетримкою, кормом, препаратами для обробки від паразитів та оплатою перебування в Центрі адопції.

 

Наш порятунок та лікування котів відбувається виключно завдяки вашій підтримці та переказам на рахунок фонду. Якщо хоча б 10-та частина наших читачів оформить щомісячний регулярний платіж в 50 або 100 грн (https://catfair.org/donate), це дозволить нам впевнено рятувати нових котів з вулиці.  Адже зараз зима - найскладніший час для всіх безхатьків. 

 

Повідомте нам, якщо не знайдете свій переказ.

 

Дякуємо, що Ви з нами!

ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ

 

Звіт
грудень 

 

 • 97 300,73 грн надійшло на рахунок Фонду в грудні 2017р. 
   
 • 81 069,28 грн було витрачено на лікування та утримання безхатніх котів, які перебувають під нашою опікою в Центрі Адопції Кото-Ярмарок. 
   
 • 7 809,96 грн склали адміністративні витрати (8,8 %).
   
 • 36 котиків і навіть 1 кролик знайшли домівку впродовж грудня, за що ми дуже вдячні кураторам, фотографам, новим родинам.

 

 

2 грудня ми офіційно відкрили Центр Адопції Кото-Ярмарок - першого в Україні закладу для котів, де після вулиці вони проходять повний курс обстеження, карантин, перевірку на лейкоз та вік (вірус імунодефіциту котів), вакцинацію, стерилізацію та чіпування і повністю готовими, викупаними та пухнастими їдуть в нові родини.


Дякуємо Ветеринарній клініці Зоолюкс та компанії Royal Canine Ukraine за підтримку доброчинного проекту!

 

Допомогти нашим підопічним котам можна домашньою перетримкою, вологим кормом, препаратами для обробки від паразитів та оплатою перебування в Центрі адопції.

 

Наш порятунок та лікування котів відбувається виключно завдяки вашій підтримці та переказам на рахунок фонду.


Якщо хоча б 10-та частина наших читачів оформить щомісячний регулярний платіж в 50 або 100 грн, це дозволить нам впевнено рятувати нових котів з вулиці. Адже зараз зима - найскладніший час для всіх безхатьків.

 

 

 Дякуємо, що Ви з нами!

 

ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ

 

Звіт
жовтень - листопад 

 

 • 94 373,73 грн надійшло на рахунок Фонду в жовтні та листопаді 2017р.
   
 • 78 128,68 грн було витрачено на лікування та утримання безхатніх котів, які перебувають під нашою опікою в клініках та на домашніх перетримках.
   
 • 609 грн склали адміністративні витрати в листопаді (менше 1%).
   
 • 57 котиків знайшли домівку за цей період завдяки фото, facebook рекламі та вашій активній підтримці.

 

 

Подією осені стало Відкриття Центру Адопції Кото-Ярмарок - першого в Україні закладу для котів, де після вулиці вони проходять повний курс обстеження, карантин, перевірку на лейкоз та вік (вірус імунодефіциту котів), вакцинацію, стерилізацію та чіпування і повністю готовими, викупаними та пухнастими їдуть в нові родини.

Дякуємо Ветеринарній клініці Зоолюкс та компанії Royal Canine Ukraine за підтримку проекту адопції!

Волонтером осені стала Оксана Бовкун - дивовижна дівчина, яку так розчулила історія про 3 підопічних мікро-кошенят, які рано лишися без мами, що вона вирішила замінити їм маму і тепер ніяк не набавиться з цими вже 2-місячними кошенятами, яким шукатимемо домівку в січні.

Котиком осені став залізний Арні - рудий малюк з 9 кулями в тілі та панлейкопенією, який дивом одужав та тепер шукає домівку. На допомогу в оплаті його лікування відгукнулася неймовірна кількість людей. Зараз котик перебуває на домашній перетримці, за що ми дуже вдячні Елена Майская. Допомогти нашим підопічним котам можна домашньою перетримкою, вологим кормом, препаратами для обробки від паразитів та оплатою перебування в Центрі адопції.
Наш порятунок та лікування котів відбувається виключно завдяки вашій підтримці та переказам на рахунок фонду. Якщо хоча б 10-та частина наших читачів оформить щомісячний регулярний платіж в 50 або 100 грн, це дозволить нам впевнено рятувати нових котів з вулиці. Адже попереду зима - найскладніший час для всіх безхатьків.
Повідомте нам, якщо не знайдете свій переказ.

 

 

 Дякуємо, що Ви з нами!